Tworzę, więc jestem... ...czyli o wszystkim, co sprawia mi radość!
Blog > Komentarze do wpisu

Prezentowo po raz drugi:))

Druga tura świątecznych prezentów:) Zacznę od upominku który zrobiłam dla mojej siostry. Ona też lubi takie robótkowe różności, więc postanowiłam wyhaftować jej podusię. A właściwie poduchę, bo wyszła trochę duża:) Oto ona:

poducha

 

poducha

 

Ja natomiast pod choinką znalazłam właśnie to, co lubię, czyli różności do wykonywania kartek oraz trochę mulinek:)

prezenty

 

A także coś, co umila robótkowanie - czyli śliczną zapachową świeczkę oraz kubek (który obecnie jest już w użyciu:) tylko trochę słabo widać wzorki na nim, złe światło było. Ale wszystko bardzo mi się podoba:)))

prezenty

 

A na koniec miła niespodzianka, którą otrzymałam dziś rano:) Była dla mnie prawdziwym zaskoczeniem. Otrzymałam ją od Kasi, która chciała się odwdzięczyć za aniołkową zawieszkę. Otrzymałam więc zawieszkę zajączkową:)) Cudną!! Oraz haftowaną zakładkę do książki, która również bardzo mi się podoba, napewno będzie często używana:)   

prezent

 

prezent

 

Kasiu, ogromną radość mi sprawiłaś i skutecznie poprawiłaś humor:)) Dziękuję!!!!

I korzystając z okazji chciałabym życzyć wszystkim, którzy spoglądają na mój blog wystrzałowego Sylwestra oraz Szczęśliwego Nowego Roku!!!!

Pozdrawiam Wszystkich!!:)

 

piątek, 31 grudnia 2010, musiak87

Polecane wpisy

  • Kolor jest ważny

    W ostatnim czasie bardzo popularne stały się antystresowe kolorowanki dla dorosłych. Także i ja się w takie zaopatrzyłam, bo uznałam to za świetną zabawę oraz t

  • Coś nowego

    Ostatnio z konieczności musiałam nauczyć się czegoś nowego. Na zamówienie miałam wykonać plecione bransoletki, a nawet nie wiedziałam, jak się do tego zabrać. P

  • Koperta

    Stworzyłam niedawno ozdobną kopertę. Powędrowała ona do Kasi, która poprosiła mnie o trochę wycinanek dziurkaczowych, w związku z czym postanowiłam je umieścić

Komentarze
2010/12/31 11:49:12
Witam śliczne prezenty. Zastanawiam się czy się do mnie odezwiesz i czy jesteś zainteresowana tym co napisałam w poprzednim komentarzu. Mam też jedno pytanie odnośnie jednej pracy no ale to może dopiero jak się odezwiesz. Czekam i pozdrawiam
-
2010/12/31 12:49:20
Śliczne prezenty. Wszelkiej pomyślności w Nowym Roku!
-
2010/12/31 13:08:44
Szczęśliwego Nowego Roku. Wszystkiego co najlepsze :) Pozdrawiam
-
2010/12/31 14:21:16
Poducha wyszła ślicznie!, ale prezenty, które otrzymałaś też są piękne! Pomyślnego Nowego Roku!
-
2010/12/31 16:43:20
Też bym chciała dostać od Ciebie taką cudną poduszeczkę ... Pozdrawiam i cieszę się, że zawieszka i zakładka Ci się podobają. Srtarałam się jak mogłam :)
-
2010/12/31 17:30:06
Poducha wyszla ci naprawde sliczna a prezenty tez fajowe. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku. Pozdrawiam.
-
2011/01/02 18:22:12
Zatkało mnie. Taki piękny prezent przygotowałaś. Widać, że dopieszczony. Kruliś jak zwykle słodziak.
-
2011/02/04 21:23:08
Za każdym razem gdy tu zaglądam, czekają mnie coraz to nowe , piękne i inspirujące robótki. Na moim blogu czeka na Ciebie wyróżnienie.
Pozdrawiam ciepło ;)))