Tworzę, więc jestem... ...czyli o wszystkim, co sprawia mi radość!
środa, 30 marca 2016

Pięknie, wiosennie się zrobiło, idealna pogoda na śluby:) Pod tę uroczystość powstała karteczka. Cała w bielach:

kartka

 

kartka

 

kartka

 

kartka

 

kartka

 

kartka

poniedziałek, 21 marca 2016

Nie wiem jak Wy, ale ja osobiście uwielbiam Carlosa Ruiza Zafóna. Przeczytałam ostatnio MARINĘ i nie zawiodłam się. Jego książki mają w sobie coś mrocznego, tajemniczego. Zawsze coś mnie do nich ciągnie, lubię czasem wziąć którąś z jego książek i po prostu poczytać fragment wyrwany z kontekstu. Żeby choć na chwilę wsiąknąć w jego świat.

książka

 

"Barcelona, lata osiemdziesiąte XX wieku. Óscar Drai jest zauroczony atmosferą podupadających secesyjnych pałacyków otaczających jego szkołę z internatem. Pewnego dnia wśród nich spotyka Marinę; od pierwszego wejrzenia wydaje mu się ona nie mniej fascynująca niż sekrety dawnej Barcelony. Óscar i jego przyjaciółka zaczynają śledzić zagadkową damę w czerni, odwiedzającą co miesiąc bezimienny grób na cmentarzu w dzielnicy Sarriá. I tak odkrywają zapomnianą historię rodem z "Frankensteina" i XIX-wiecznych thrillerów. A jej dramatyczny finał ma się dopiero rozegrać..."

książka

 

książka

środa, 09 marca 2016

Praca nad psiakiem idzie systematycznie do przodu, na tyle na ile pozwala mi czas, ale wydaje mi się, że nie jest najgorzej. A jak już mam chwilę wolną, to nie wiem za co łapać, czy za haft, za ołówek, czy może za książkę...kartki chwilowo poszły w odstawkę. Jednak nadmiar pasji to czasem ciężka sprawa:) ale ile przyjemności!

Oto postępy w obrazie:

haft

 

haft

 

haft

 

haft

 

haft

22:34, musiak87 , hafciki
Link Komentarze (4) »
piątek, 04 marca 2016

Wytworzyłam kilka nowych kartek wielkanocnych, ostatnich w tym roku, więc już nie będę nimi zanudzać. Oto one:

kartki

 

kartka

 

kartka

 

kartka

 

kartka

 

kartka

 

kartka

 

kartka

 

kartka

 

kartka

 

kartka

 

kartka

 

kartka

 

kartka

 

kartka