Tworzę, więc jestem... ...czyli o wszystkim, co sprawia mi radość!
piątek, 30 maja 2014

Jakiś czas temu zrobiłam karteczkę komunijną. Znów nie było kiedy pokazać. Robię to teraz. Biała, skromna, delikatna, bo jakże inna na komunię mogłaby być:

kartka

 

kartka

 

kartka

 

kartka

 

kartka

 

kartka

poniedziałek, 26 maja 2014

Dziergam dalej motyla, oj dziergam cierpliwie na tyle, na ile czas pozwala. Ten jak widać będzie w odcieniach fioletu. Już się naprawdę zbliżam ku końcowi, więc niedługo jak sądzę pokażę całego.

haft

 

haft

10:26, musiak87 , hafciki
Link Komentarze (3) »
sobota, 17 maja 2014

Otóż kończę obecnie książkę Stephenie Meyer "Intruz". I już żałuję, że nie ma dalszego ciągu... 

Sagę "Zmierzch" czytałam bez wytchnienia, w szaleńczym pędzie ciekawości tak wielkiej, jakiej jeszcze w książkach nie doświadczyłam! To była magia moim zdaniem. Euforia. Przeżycia prawie mistyczne. Nie przesadzam!

"Intruza" kupiłam i zaczęłam czytać głównie ze względu na to, by przeżyć coś równie mocnego. Ciekawość zżerała mnie niewyobrażalna, czy autorka będzie w stanie stworzyć kolejną książkę dającą, za przeproszeniem, takiego kopa! 

Tak więc w moim odczuciu "Intruz" to oczywiście nie to samo, co "Zmierzch" (bo jego części są bezkonkurencyjne), ale pochłonął mnie równie mocno! Za każdym razem nie mogłam się doczekać, kiedy znów zasiądę do czytania, co dalej nastąpi! Naprawdę, takie książki powinno się czytać! 

książka


książka

 

książka

piątek, 09 maja 2014

Oj, rozleniwiłam się po tych Świętach... Szczerze mówiąc nawet przed kompem nie chciało mi się zasiąść... No cóż, mam tylko nadzieję, że i Wam Święta minęły tak łagodnie, rodzinnie i spokojnie jak mnie w tym roku. Wyjątkowo. Jedyne do czego mogę się przyczepić to to, że trwały zdecydowanie za krótko!

wielkanoc

 

wielkanoc

 

wielkanoc

10:56, musiak87
Link Komentarze (1) »