Tworzę, więc jestem... ...czyli o wszystkim, co sprawia mi radość!
sobota, 30 października 2010

W końcu! Udało mi się wyhaftować, skończyłam dziś rano w przerwie między porządkami. Nawet mi się podoba i lubię na niego patrzeć, jest dla mnie naprawdę optymistyczny:)

Oto i on:

         hafcik

 

hafcik

 

 

16:24, musiak87 , hafciki
Link Komentarze (9) »
poniedziałek, 25 października 2010

Niestety robótka idzie powoli, ciągle nie mam czasu zasiąść na dłużej, na spokojnie i powyszywać. Może w tym tygodniu nadrobię, bo już mam zaplanowane następne hafciki:)

Tyle narazie udało mi się wyszyć:

haft

 

14:52, musiak87 , hafciki
Link Komentarze (4) »
poniedziałek, 18 października 2010

Rozpoczęłam nowy obrazek, który nazwałam "wesoły hafcik":) ze względu na żywe kolory mulin jakie podobierałam. Znalazłam ten wzorek równocześnie z wzorkiem libry i postanowiłam wyszyć go zaraz po niej.

Oto przygotowania:

hafcik

 

Trochę krzyżyków już postawiłam, więc na dzień dzisiejszy wygląda to tak:

hafcik

 

Zapewniam, że naprawdę fajnie i wesoło się go wyszywa:) Aż chce się zasiadać do takich kolorów, może wniosą trochę optymizmu w burą rzeczywistość.

 

11:11, musiak87 , hafciki
Link Komentarze (5) »
czwartek, 14 października 2010

Uwielbiam niespodzianki, a ta była dla mnie szczególnie miła:) Urodzinowa jeszcze:) Otóż otrzymałam przesyłkę dziś rano, miał być list (i był oczywiście), ale oprócz listu - coś, co wywołało u mnie szeroki uśmiech na twarzy:D Sprawcą tej niespodzianki jest Kasia (Haftowanki Katarzyny). I tu uśmiech w Twoją stronę, Kasiu, bo jestem uradowana niezmiernie z tego prezenciku:))))

No ale piszę i piszę, a czas najwyższy pokazać:

prezent

 

Ślicznej urody pudełeczko, a w środku urocza kartka:)

I jeszcze zbliżenie na koronkę i różyczki, które podobają mi się szczególnie:

prezent

 

Korzystając z okazji, chciałabym jeszcze raz wszystkim podziękować za miłe komentarze z życzeniami urodzinowymi, zwłaszcza tym, które nie prowadzą bloga i w komentarzach podziękować nie mogłam. I za wszelkie inne również dziękuję, motywujecie mnie miłymi słowami ogromnie:)

Pozdrawiam wszystkich odwiedzających!!!!!!

 

środa, 13 października 2010

W końcu udało mi się wyhaftować ten obrazek:) Właściwie to był gotowy już wczoraj, ale dopiero dziś pokazuję, bo chciałam zrobić fotki do światła dziennego, wieczorem wychodziły koszmarne.

No cóż, wygląda tak:

hafcik

 

hafcik

 

I w antyramce:

         hafcik

Wyszywało mi się super! I można powiedzieć, że z efektu jestem zadowolona:)

 

15:15, musiak87 , hafciki
Link Komentarze (8) »
piątek, 08 października 2010

Tak się złożyło, że miałam niedawno urodziny, więc chciałabym się pochwalić prezentami od rodzinki. Oni wiedzą, co lubię:) Pokażę głównie te bardziej "twórcze" prezenty:

prezenty

 

I zbliżonka. Oto dwa zestawy do malowania, z masy żywiczej, bardzo fajne, bo przestrzenne. W najbliższym czasie muszę je wypróbować:))

zestaw

 

zestaw

 

Dostałam również kilka mulin i śliczny wisiorek:)

prezenty

 

Wszystko super i duuuuużo radości sprawiło:)) Uwielbiam prezenty, z których może powstać coś ładnego:)

 

środa, 06 października 2010

Kolejne krzyżyki w moim hafciku. Niestety nie udało się go jeszcze w całości skończyć, co było do przewidzenia:) Ale staram się każdego dnia choć kilka krzyżyków postawić. Tak więc nie przedłużając wygląda to wszystko narazie tak:

hafcik

 

Właściwie jeśli chodzi o kolorystykę, będzie ona głównie różowo - czarna. Mam nadzieję, że następnym razem pokażę już gotowy obrazek.

 

12:16, musiak87 , hafciki
Link Komentarze (4) »
piątek, 01 października 2010

Mam ostatnio odrobinkę więcej wolnego czasu, więc wzięłam się za nowy niewielki haft. Wyszperałam w internecie wzorki znaków zodiaku i zapałałam sympatią szczerą zwłaszcza do wzorku znaku mojego:) Jest to Libra - czyli waga. Rozpoczęłam przygotowania niemalże natychmiastowe - wymierzyłam, dobrałam muliny, przygotowałam herbatę owocową:)

hafcik

 

Troszkę już wyhaftowałam, choć przyznam niewiele. Ale muszę powiedzieć, że wyszywa się super! Mam już nawet przygotowaną antyramkę na ten obrazek. Wzór musiałam troszeczkę dopracować, znaczy wydłużyć, żeby się w tę antyramkę zmieścił idealnie. Teraz pozostaje czekać na efekt końcowy.

 

19:01, musiak87 , hafciki
Link Komentarze (2) »