Tworzę, więc jestem... ...czyli o wszystkim, co sprawia mi radość!
poniedziałek, 22 marca 2010

 Taki jakiś nieprzyjemny dzień dzisiaj, że na nic nie mam ochoty. A już napewno nie na wiosenne porządki. Pewnie dlatego, że to poniedziałek. Nie znoszę poniedziałku. Może jutro będzie lepiej. Jedynie mój szkrab wykazał najwięcej entuzjazmu, szkoda, że na mnie to nie przeszło. Biegał i chciał sprzątać cały dom. Skąd dzieci biorą tyle radości na codzień? Chyba z samego faktu, że są dziećmi. Zazdroszczą im tego.

A skoro już o nim mowa, może zaprezentuję kilka hafcików, które dla niego zrobiłam jakiś czas temu. Takie oto kici na przykład:

kotek

 

I drugie kici, bo jak już mówiłam, uwielbia koteczki:

 kotek

 

A do kompletu misiaczek, choć on tu bardziej widzi pieska:)

misio

 

Jakość zdjęć może nie najlepsza, ale jakoś nie mogłam tego dobrze uchwycić.

Nie wiem jeszcze dokładnie co zrobię z tymi haftami, bo miałam zamiar wykonać album zdjęciowo - haftowy:) ale to się jeszcze zobaczy. Mam w zanadrzu jeszcze inne tego rodzaju hafciki, ale to już innym razem.

 

14:16, musiak87 , hafciki
Link Komentarze (3) »
sobota, 20 marca 2010

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami, wypadałoby więc nadać jej właściwą oprawę. Nie zrobiłam niestety żadnych wielkanocnych hafcików, gdyż wolny czas poświęciłam na wykonanie kartek, w końcu niedługo najwyższy czas je rozesłać. Oto one:

karteczka  

kartka

kartka

kartka

kartka

kartka

Praca bardzo przyjemna a ile satysfakcji! Bardzo lubię robić takie wiosenne karteczki, tu kwiatek, tam kwiatek, jakieś jajo i gotowe! Miałam w głowie jeszcze kilka pomysłów, ale zostawię je na następny rok:)

 

I jeszcze dodam kilka wielkanocnych gadżetów zakupionych dla mojego synka na pocieszenie, bo ostatnio trochę biedactwo choruje:

wielkanoc

 

Do tego pszczółka:

wielkanoc

Teraz pozostaje tylko czekać na wiosnę!!!

 

13:58, musiak87
Link Komentarze (2) »
czwartek, 18 marca 2010

Wrzucam dzisiaj kilka książek, które zakupiłam jakiś czas temu. Niestety nie udało mi się jeszcze żadnej przeczytać, z braku czasu jak zwykle, ale na wszystko przyjdzie czas:) Uwielbiam relaks z książką!

książki

Aż się proszą do czytania, wprost nie mogę się doczekać!

książki

 

Teraz może ciąg dalszy pokazu moich haftów:

kotek

Ten obrazek wyszyłam dla mojego synka i bardzo mu się podoba, a ponieważ uwielbia kociaki, zawsze obsypuje go buziakami:)

 

I drugi mały obrazek, wyszywało się go bardzo fajnie i szybko:

łódeczka

17:40, musiak87
Link Dodaj komentarz »
środa, 17 marca 2010

Wybrałam się dziś na małe zakupy a oto efekty:

małe zakupy

Kilka mulinek Ariadna oraz kawa do której mam ogromną słabość i doskonale nadaje się do haftowania:) Nie są to muliny do żadnego konkretnego obrazka, lubię czasami kupić kilka na zapas, później będą jak znalazł. A kawkę zostawiam na jutro, bo dziś jakoś nie znalazłam czasu na postawienie ani jednego krzyżyka.

Dlatego teraz pokażę może jakieś gotowe hafty wykonane jakiś czas temu:

słonecznik

I drugi mały obrazek:

kwiatek

A oto obraz który osobiście bardzo lubię i bardzo przyjemnie się go haftowało:

bociany

Reszta może jutro bo mam jeszcze do pokazania trochę w zanadrzu:)

16:21, musiak87 , zakupy
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 16 marca 2010

Właśnie zaczynam swoją przygodę związaną z prowadzeniem bloga. Jakie będą efekty, czas pokaże, a jak narazie kilka słów o mnie. Mam na imię Agnieszka i liczę obecnie 23 lata. Zajmuję się głównie wychowywaniem mojego dwuletniego synka, a jeśli znajdę wolną chwilę, natychmiast wyżywam się twórczo. Tak więc przyszedł czas na to, co mnie najbardziej interesuje.

Po pierwsze książki. Już samo patrzenie na nie sprawia mi przyjemność, nie mówiąc już o czytaniu. Uwielbiam książki. Od zawsze. I nie zamierzam z nich zrezygnować.

Po drugie szalenie lubię wykonywać kartki okolicznościowe, wielkanocne, bożonarodzeniowe. Wszystko zaczęło się jakiś rok temu. Sentyment pozostał do dziś i gdy tylko nadchodzi wena, powstaje coś nowego, ale to zapewne jeszcze pokażę.

Największą przyjemność sprawia mi jednak haftowanie!!! Kilka lat temu zapoznała mnie z tym bliżej moja siostra i dopadło mnie! Teraz nie wyobrażam sobie, że mogłabym nie haftować. Wprawdzie nie mam na to zbyt wiele czasu, bo tylko wtedy, kiedy mój synek śpi, ale jak najczęściej staram się zasiąść nad hafcikiem choćby na chwilę. Oczywiście przy pysznej kawce, lub w razie późnej pory nad kubkiem parującej herbaty:-)

A oto moja pierwsza praca wykonana jakieś 6 czy 7 lat temu.

 A oto mój pierwszy obrazek

 Później na kilka lat odłożyłam haftowanie, by na dobre zająć się tym od nowa. Efektem tego zapału stał się kolejny krajobraz, a mianowicie:

kolejny obraz

Niestety żaden z tych obrazów nie doczekał się jeszcze ramki.

 Jakiś czas temu zaczęłam haftować tygrysa, który strasznie mi się podoba, ale  uniemożliwia mi dalszą pracę, bo ma bardzo niewyraźny wzór, co mnie bardzo zniechęca. odłożyłam go więc do szuflady i czeka na swoją kolej.

tygrysisko

To dziś byłoby na tyle, mam nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto od czasu do czasu zechce odwiedzić moje zacisze:)

14:15, musiak87 , hafciki
Link Komentarze (3) »
1 ... 26 , 27 , 28