Tworzę, więc jestem... ...czyli o wszystkim, co sprawia mi radość!
wtorek, 03 czerwca 2014

Ostatnio książki czytam jedynie do pościeli, tuż przed snem i to nie zawsze, ale staram się jak najczęściej. W związku z tym zaczęłam a właściwie znów już kończę książkę, którą kupiłam cudowną jesienną porą jakieś dwa lata temu.

"Z głębi serca" Juliette Fay. Bardzo fajna, zwyczajna, lecz ciekawa książka o codziennym życiu i codziennych problemach:

         książka

 

książka

 

"Po rozwodzie świat Dany rozpada się na drobne kawałki. Musi zmierzyć się ona z samotnością, kłopotami finansowymi i problemami dorastających dzieci. Czy uda jej się odzyskać wiarę nie tylko w ludzi, ale i w samą siebie?"

Polecam:)

piątek, 30 maja 2014

Jakiś czas temu zrobiłam karteczkę komunijną. Znów nie było kiedy pokazać. Robię to teraz. Biała, skromna, delikatna, bo jakże inna na komunię mogłaby być:

kartka

 

kartka

 

kartka

 

kartka

 

kartka

 

kartka

poniedziałek, 26 maja 2014

Dziergam dalej motyla, oj dziergam cierpliwie na tyle, na ile czas pozwala. Ten jak widać będzie w odcieniach fioletu. Już się naprawdę zbliżam ku końcowi, więc niedługo jak sądzę pokażę całego.

haft

 

haft

10:26, musiak87 , hafciki
Link Komentarze (3) »
sobota, 17 maja 2014

Otóż kończę obecnie książkę Stephenie Meyer "Intruz". I już żałuję, że nie ma dalszego ciągu... 

Sagę "Zmierzch" czytałam bez wytchnienia, w szaleńczym pędzie ciekawości tak wielkiej, jakiej jeszcze w książkach nie doświadczyłam! To była magia moim zdaniem. Euforia. Przeżycia prawie mistyczne. Nie przesadzam!

"Intruza" kupiłam i zaczęłam czytać głównie ze względu na to, by przeżyć coś równie mocnego. Ciekawość zżerała mnie niewyobrażalna, czy autorka będzie w stanie stworzyć kolejną książkę dającą, za przeproszeniem, takiego kopa! 

Tak więc w moim odczuciu "Intruz" to oczywiście nie to samo, co "Zmierzch" (bo jego części są bezkonkurencyjne), ale pochłonął mnie równie mocno! Za każdym razem nie mogłam się doczekać, kiedy znów zasiądę do czytania, co dalej nastąpi! Naprawdę, takie książki powinno się czytać! 

książka


książka

 

książka

piątek, 09 maja 2014

Oj, rozleniwiłam się po tych Świętach... Szczerze mówiąc nawet przed kompem nie chciało mi się zasiąść... No cóż, mam tylko nadzieję, że i Wam Święta minęły tak łagodnie, rodzinnie i spokojnie jak mnie w tym roku. Wyjątkowo. Jedyne do czego mogę się przyczepić to to, że trwały zdecydowanie za krótko!

wielkanoc

 

wielkanoc

 

wielkanoc

10:56, musiak87
Link Komentarze (1) »
niedziela, 13 kwietnia 2014

Dziś niedziela palmowa, w związku z tym postanowiłam pokazać palmę wielkanocną zrobioną przez moją siostrę. Tym razem jest trochę większa niż w ubiegłym roku.

Wystarczy trochę kwiatów z bibuły, druciki i klej na gorąco:

palma

 

Oraz nawijanko na patyk:

palma

 

palma

 

I palma gotowa:

palma

 

palma

 

palma

środa, 09 kwietnia 2014

Kilka dni temu miałam pilne zamówienie na karteczkę urodzinową, więc na chwilę oderwałam się od szaleństwa wielkanocnego.

Ale karteczka również wiosenna:

karteczka

 

kartka

 

kartka

 

kartka

 

kartka

sobota, 05 kwietnia 2014

W ostatnim czasie powstały kolejne wielkanocne kartki:

kartki

 

kartki

 

kartki

 

kartki

 

kartki

 

kartki

 

kartki

 

kartki

 

kartki

 

Są i dwie dodatkowe haftowane:

kartki

 

kartki

 

kartki

 

handmade by me

środa, 02 kwietnia 2014

Niedawno mój synek obchodził imieninki. Z tej okazji kupiłam mu babeczki z jego ulubionym bajkowym autem Zygzakiem i postanowiłam, że razem je upieczemy. Drugi raz w życiu piekłam babeczki w proszku, wolę robione od początku do końca własnoręcznie, ale chciałam zrobić synowi zygzakową przyjemność:)

         babeczki

 

babeczki

 

babeczki

 

babeczki


babeczki

15:54, musiak87
Link Komentarze (2) »
czwartek, 27 marca 2014

Pewna karteczka zrobiona jeszcze porą późnozimową lub prawie wczesnowiosenną, obfotografowana, wręczona lecz jakoś światło dzienne blogowe ujrzeć zapomniana, teraz oto doczekała się. I nadrabiać śpieszy. I jest:

kartka

 

kartka

 

kartka

 

kartka

 

anyż

1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 28