Tworzę, więc jestem... ...czyli o wszystkim, co sprawia mi radość!

natura

wtorek, 23 sierpnia 2011

Mam wrażenie, że jesień już tuż tuż... A ja tak nie chcę, żeby lato jeszcze odchodziło! Dlatego dziś poprzynudzam jeszcze naturą:) Żeby utrwalić to, co niedługo pójdzie w zapomnienie...

kwiat

 

kwiaty

 

gwiazdki

 

kwiat

 

kwiatuszki

 

słoneczniki

 

kwiatki

 

kwiat

 

Na koniec jeszcze ogromny (jak na moje oko) pasikonik na którego trafiłam przypadkiem, miał chyba z 8 cm długości (!) i bardzo wdzięcznie pozował do zdjęcia:)

konik polny

 

22:39, musiak87 , natura
Link Komentarze (4) »
piątek, 29 lipca 2011

Tym razem chcę pokazać trochę piękna natury, które uwielbiam! Lubię sobie czasem pochodzić z aparatem i uchwycić to, co ulotne:

kwiat

 

kwiat

 

motyl

 

kwiat

 

kwiat

 

kwiat

 

 

09:51, musiak87 , natura
Link Komentarze (4) »
środa, 06 lipca 2011

Dziś nie - robótkowo, ale po prostu tak dla przyjemności:) Od tygodnia prawie ciągle pada i pada. Owszem, bardzo lubię deszcz, ale teraz już go troszkę za dużo raczej. Wczoraj w przerwie między jedną ulewą a drugą, wyszłam z synem z domu, bo nie ma to jak porcja świeżego powietrza po deszczu:)) I tak mnie jakoś kropelki deszczu zainspirowały, że musiałam je uwiecznić:)

lilia

 

liście

 

malwa

 

A w domu kolejna przyjemność - tym razem dla podniebienia:) Witamin mi się zachciało, więc zrobiłam sobie mały energetyczny zastrzyk w postaci bananów z jogurtem, rodzynkami oraz płatkami z miodem i orzechami. Tutaj w duecie z kwiatami z krepiny zrobionymi przez moją siostrę:

deser

 

Życzę wszystkim miłego dnia i dziękuję za przemiłe komentarze:)))))

 

10:48, musiak87 , natura
Link Komentarze (6) »
czwartek, 12 maja 2011

Dziś będzie o kwiatach, bo w tak piękną pogodę jakże o nich nie wspomnieć. Na początek trochę słonecznika z drugiego hafciku sunflower:

hafcik

 

A teraz trochę natury z mojego ogródka:

tulipany

 

stokrotki

 

bratki

 

Dla mnie to prawdziwe cuda!!!

 

15:32, musiak87 , natura
Link Komentarze (5) »